Bahçe Bitkileri 1. sınıf

 

Ders adı

Sınav Tarihi

 

Sınav Saati

Dersi veren Öğretim üyesi

Sınıflar

Gözetmen

Fizik

120 öğrenci

23.12.2019 Pazartesi

09:35

Dr. Öğr. Üyesi Bahdişen Gezer

205

203

201

 

Genel Kimya

123 öğrenci

24.12.2019 Salı

09:35

Dr. Öğr. Üyesi Hülya Elmalı Gülbaş

205

203

201

 

Yabancı Dil I

111 öğrenci

 

25.12.2019 Çarşamba

10.00

Öğr. Gör. Ceyda Sert

201

205

203

 

Atatürk İlke ve İnkılap Tarihi I

122 öğrenci

25.12.2019 Çarşamba

10.00

Öğr.Gör. Murat Soysal

 

Türk Dili I

107 öğrenci

25.12.2019 Çarşamba

10.00

Öğr.Gör Gülşah Babacan

 

Temel Bilgi Teknolojileri

117 öğrenci

25.12.2019 Çarşamba

10.00

Doç.Dr. Serkan Perkmen

 

Botanik

122 öğrenci

27.12.2019 Cuma

09:35

Doç.Dr. Ahmet Kahraman

205

203

201

 

Matematik

125 öğrenci

02.01.2020 Perşembe

09.35

Arş.Gör.Dr. Mehtap Lafçı

205

203

201

 

Zooloji

139 öğrenci

03.01.2020 Cuma

09.35

Prof.Dr. Ali Nafiz Ekiz

205

203

201

 

Bahçe Bitkileri 2. sınıf

 

Ders adı

 

Sınav Tarihi

 

Sınav Saati

Dersi veren Öğretim üyesi

Sınıflar

Gözetmen

İstatistik

92 öğrenci

23.12.2019 Pazartesi

11:25

Prof.Dr. Nuray Şahinler

Öğr.Gör. Buket Çelen

205

201

 

Toprak Bilimi

 11 öğrenci

24.12.2019 Salı

11:25

Dr. Öğr. Üyesi Burcu B. Kenanoğlu

101

 

Bitki Koruma

11 öğrenci

25.12.2019 Çarşamba

12:00

 Dr. Öğr. Üyesi Derya Öğüt Yavuz

203

 

Bitki Sistematiği

11 öğrenci

26.12.2019 Perşembe

10:00

Doç.Dr. Volkan Okatan

101

 

Genel Tıbbi Aromatik Bitki Yetiştiriciliği

30 öğrenci

27.12.2019 Cuma

11:25

Doç. Dr. Uğur Yıldırım

 

201

 

Bahçe Bitkileri Çoğaltım tekniği

9 Öğrenci

02.01.2020 Perşembe

11:25

Doç.Dr. Volkan Okatan

101

 

Bitki Biyokimyası

 11 öğrenci

03.01.2020 Cuma

13.30

Dr. Öğr. Üyesi Yasemin Sunucu Karafakioğlu

104

 

Hayvan yetiştirme

78 öğrenci

03.01.2020 Cuma

11:25

Prof. Dr. Nuray Şahinler

Prof.Dr. M. Fatih Çelen

205

203

201

 

Bahçe bitkileri ekolojisi

12 öğrenci

30.12.2019 Cumartesi

11:25

Dr. Öğr. Üyesi Burcu Begüm Kenanoğlu

203

 

Bahçe Bitkileri 3. sınıf

 

Ders adı

Sınav Tarihi

 

Sınav Saati

Dersi veren Öğretim üyesi

Sınıflar

Gözetmen

Genel Bağcılık

1 öğrenci

23.12.2019 Pazartesi

13:15

Doç. Dr. Volkan Okatan

104

 

Genetik

2 öğrenci

24.12.2019 Salı

13.15

Dr. Öğr. Üyesi B.B. KENANOĞLU

104

 

Bitki Besleme ve Gübreleme

1 öğrenci

27.12.2019 Perşembe

13:15

Dr.Öğr.Üyesi Ayşen Melda Çolak

101

 

Subtropik Meyveler

1 öğrenci

28.12 2019 Cumartesi

11:25

Doç.Dr. Volkan Okatan

205

 

Kanatlı hayvan yetiştirme

5 ögrenci

29.12.2019 Pazar

13:15

Prof.Dr. M.Fatih Çelen

206

 

Depolanmış ürün hastalıkları

1 ögrenci

02.01.2020 Perşembe

09:35

Dr. Öğr. Üyesi Havva Dinler

101

 

Mantar yetiştiriciliği

1 öğrenci

05.01.2020 Pazar

11:25

Dr. Öğr. Üyesi Ayşen Melda Çolak

204

 

 

Bahçe Bitkileri 4. sınıf

 

Ders adı

Sınav Tarihi

 

Sınav Saati

Dersi veren Öğretim üyesi

Sınıflar

Gözetmen

Serin iklim Sebzeleri

2 öğrenci

23.12.2019 Pazartesi

15.05

Dr. Öğr. Üyesi B.B. KENANOĞLU

104

 

Bitki Koruma 1. sınıf

 

Ders adı

Sınav Tarihi

 

Sınav Saati

Dersi veren Öğretim üyesi

Sınıflar

Gözetmen

Fizik

120 öğrenci

23.12.2019 Pazartesi

09:35

Dr. Öğr. Üyesi Bahdişen Gezer

205

203

201

 

Genel Kimya

123 öğrenci

24.12.2019 Salı

09:35

Dr. Öğr. Üyesi Hülya Elmalı Gülbaş

205

203

201

 

Yabancı Dil I

111 öğrenci

 

25.12.2019 Çarşamba

10.00

Öğr. Gör. Ceyda Sert

201

205

203

 

Atatürk İlke ve İnkılap Tarihi I

122 öğrenci

25.12.2019 Çarşamba

10.00

Öğr.Gör. Murat Soysal

 

Türk Dili I

107 öğrenci

25.12.2019 Çarşamba

10.00

Öğr.Gör Gülşah Babacan

 

Temel Bilgi Teknolojileri

117 öğrenci

25.12.2019 Çarşamba

10.00

Doç.Dr. Serkan Perkmen

 

Botanik

122 öğrenci

27.12.2019 Cuma

09:35

Doç.Dr. Ahmet Kahraman

205

203

201

 

Matematik

125 öğrenci

02.01.2020 Perşembe

09.35

Arş.Gör.Dr. Mehtap Lafçı

205

203

201

 

Zooloji

139 öğrenci

03.01.2020 Cuma

09.35

Prof.Dr. Ali Nafiz Ekiz

205

203

201

 

Bitki Koruma 2. sınıf

 

Ders adı

Sınav Tarihi

 

Sınav Saati

Dersi veren Öğretim üyesi

Sınıflar

Gözetmen

İstatistik

92 öğrenci

23.12.2019 Pazartesi

11:25

Prof.Dr. Nuray Şahinler

Öğr.Gör. Buket Çelen

205

201

 

 

Tarım ekonomisi

28öğrenci

24.12.2019 Salı

11.25

Öğr. Gör. Buket Çelen

201

 

Genel Tıbbi Aromatik Bitki Yetiştiriciliği

30 öğrenci

27.12.2019 Cuma

11.25

Doç.Dr. M.Uğur Yıldırım

201

 

Bitki sistematiği

58 öğrenci

28.12.2019 Cumartesi

11:25

Dr. Öğr. Üyesi Derya Öğüt Yavuz

205

 

Toprak Bilimi

44 öğrenci

24.12.2019 Salı

16.00

Dr.Öğr.Üyesi Gülcan Tarla

205

 

Bahçe Bitkileri

98 öğrenci

02.01.2020 Perşembe

11:25

Doç.Dr. Volkan Okatan

Dr.Öğr.Üyesi Burcu B.Kenanoğlu

205

203

201

 

Hayvan yetiştirme

78 öğrenci

03.01.2020 Cuma

11:25

Prof. Dr. Nuray Şahinler

Prof.Dr. M. Fatih Çelen

205

203

201

 

Genel Mikrobiyoloji

49 öğrenci

04.01.2020 Cumartesi

11:25

Dr. Öğr. Üyesi Havva Dinler

205

 

Kültür Mantarı Yetiştiriciliği

46 öğrenci

05.01.2020 Pazar

11:25

Dr. Öğr. Üyesi Ayşen Melda Çolak

205

 

 

Bitki Koruma 3. sınıf

 

Ders adı

Sınav Tarihi

 

Sınav Saati

Dersi veren Öğretim üyesi

Sınıflar

Gözetmen

Taksonominin Genel ilkeleri

37öğrenci

23.12.2019 Pazartesi

13.15

Doç.Dr. Şener tarla

203

201

 

Bitki virolojisi

35 öğrenci

24.12.2019 Salı

13:15

Dr. Öğr. Üyesi Gülcan TARLA

201

 

Mesleki uygulama

 

25.12.2019 Çarşamba

16:30

Bölüm öğretim üyeleri

205

 

 

Tarımsal Yapılar ve Sulama

38 öğrenci

25.12.2019 Çarşamba

12:15

Doç.Dr. Volkan Okatan

 

205

 

Genel zararlılar

40 öğrenci

 

26.12.2019 Perşembe

11:25

Dr.Öğr.Üyesi Gülcan Tarla

205

 

Böcek Ekolojisi ve Epidemiyolojisi

7 ögrenci

27.12.2019 Cuma

14.10

Doç.Dr. Şener Tarla

203

 

İç Mekan Süs Bitkileri

75 öğrenci

27.12.2019 Cuma

13:15

Dr.Öğr.Üyesi Ayşen Melda Çolak

205

 

Uygulamalı Entomoloji

46 öğrenci

02.01.2020 Perşembe

13:15

Doç.Dr. Şener Tarla

Mikroskop lab.

 

Nematoloji

38 öğrenci

03.01.2020 Cuma

13:15

Dr.Öğr.Üyesi Gülcan Tarla

205

 

Fitokliniğe giriş

6 öğrenci

04.01.2020 Cumartesi

13:15

Dr. Öğr. Üyesi Havva Dinler

205

 

 

Bitki Koruma 4. sınıf

 

Ders adı

Sınav Tarihi

 

Sınav Saati

Dersi veren Öğretim üyesi

Sınıflar

Gözetmen

Bitki zararlıları ve entegrasyonu

35 öğrenci

28.12.2019 Cumartesi

15:05

Doç.Dr. Şener Tarla

205

 

Bitirme Çalışması

29.01.2020 Pazar

15:05

Bölüm Öğretim Üyeleri

204

 

Yabancı otlar ve mücadelesi

39 öğrenci

24.12.2019 Salı

15:05

 Dr. Öğr. Üyesi Derya Öğüt Yavuz

205

 

Örtüaltı Bitki zararlıları

37 kişi

27.12.2019 Cuma

15:05

Doç: Dr. Şener TARLA

201

203

 

Örtüaltı Bitki hastalıkları

30 kişi

23.12.2019 pazartesi

15:05

Dr. Öğr. Üyesi Havva DİNLER

206

203

 

Bitki Fungal hastalıkları

36 Öğrenci

03.01.2020 Cuma

15:05

Dr. Öğr. Üyesi Havva Dinler

205

 

Organik tarım ve Bitki koruma

36 öğrenci

26.12.2020 Perşembe

10.00

Dr. Öğr. Üyesi Derya Öğüt Yavuz

205

 

Bitki parazit nematodları

36 öğrenci

25.12.2019 Çarşamba

15:05

Dr. Öğr. Üyesi Gülcan Tarla

205

201

 

Bitki Hekimliği

3 öğrenci

26.12.2019 Perşembe

15.05

Dr. Öğr. Üyesi Havva Dinler

104

 

Çevre Bilinci oluşturma ve koruma

73 öğrenci

02.01.2020 Perşembe

15.05

Dr.Öğr.Üyesi Gülcan Tarla

205

 

Tarla Bitkileri 1. sınıf

 

Ders adı

Sınav Tarihi

 

Sınav Saati

Dersi veren Öğretim üyesi

Sınıflar

Gözetmen

Fizik

120 öğrenci

23.12.2019 Pazartesi

09:35

Dr. Öğr. Üyesi Bahdişen Gezer

205

203

201

 

Genel Kimya

123 öğrenci

24.12.2019 Salı

09:35

Dr. Öğr. Üyesi Hülya Elmalı Gülbaş

205

203

201

 

Yabancı Dil I

111 öğrenci

 

25.12.2019 Çarşamba

10.00

Öğr. Gör. Ceyda Sert

201

205

203

 

Atatürk İlke ve İnkılap Tarihi I

122 öğrenci

25.12.2019 Çarşamba

10.00

Öğr.Gör. Murat Soysal

 

Türk Dili I

107 öğrenci

25.12.2019 Çarşamba

10.00

Öğr.Gör Gülşah Babacan

 

Temel Bilgi Teknolojileri

117 öğrenci

25.12.2019 Çarşamba

10.00

Doç.Dr. Serkan Perkmen

 

Botanik

122 öğrenci

27.12.2019 Cuma

09:35

Doç.Dr. Ahmet Kahraman

205

203

201

 

Matematik

125 öğrenci

02.01.2020 Perşembe

09.35

Arş.Gör.Dr. Mehtap Lafçı

205

203

201

 

Zooloji

139 öğrenci

03.01.2020 Cuma

09.35

Prof.Dr. Ali Nafiz Ekiz

205

203

201

 

Tarla Bitkileri 2. sınıf

 

Ders adı

Sınav Tarihi

 

Sınav Saati

Dersi veren Öğretim üyesi

Sınıflar

Gözetmen

İstatistik

92 öğrenci

23.12.2019 Pazartesi

11.25

Prof.Dr. Nuray Şahinler

Öğr.Gör. Buket Çelen

205

201

 

Tarım ekonomisi

28öğrenci

24.12.2019     Salı

11.25

Öğr. Gör. Buket Çelen

201

 

Bitki Biyoteknolojisi

22 öğrenci

26.12.2019    Perşembe

11:25

Doç Dr. Mehmet Uğur Yıldırm

201

 

Tarla Bitkileri Yazım ve sunum teknikleri

54 öğrenci

27.12.2019 Cuma

11.25

Prof.Dr. Ercüment Osman Sarıhan

205

 

Toprak Bilimi

35 Kişi

28.12.2019 Cumartesi

10:00

Dr. Öğr. Üyesi Osman Yüksel

201

 

Bahçe Bitkileri

98 öğrenci

02.01.2020 Perşembe

11:25

Doç.Dr. Volkan Okatan

Dr.Öğr.Üyesi Burcu B.Kenanoğlu

205

203

201

 

Hayvan yetiştirme

78 öğrenci

03.01.2020 Cuma

11:25

Prof. Dr. Nuray Şahinler

Prof.Dr. M. Fatih Çelen

205

203

201

 

Soğan Yumrulu Bitkiler

30 öğrenci

03.01.2020 Cuma

15.30

Prof.Dr.Ercüment Osman Sarıhan

201

 

Kültür Mantarı Yetiştiriciliği

46 öğrenci

05.01.2020 Pazar

13.15

Dr. Öğr. Üyesi Ayşen Melda Çolak

205

 

 

Tarla Bitkileri 3. sınıf

 

Ders adı

Sınav Tarihi

 

Sınav Saati

Dersi veren Öğretim üyesi

Sınıflar

Gözetmen

Herboloji

48 öğrenci

23.12.2019

Pazartesi

13:15

Dr. Öğr. Üyesi Derya ÖĞÜT YAVUZ

205

 

 

Bitki Islahı

50 öğrenci

24.12.2019

Salı

13:15

Prof.Dr. Ercüment Osman Sarıhan

205

 

Baklagil yem bitkileri

39 öğrenci

25.12.2019

Çarşamba

13.15

Dr. Öğr. Üyesi Osman Yüksel

205

 

Mesleki Uygulama

26.12.2019 Perşembe

10:00

Bölüm öğretim üyeleri

205

 

İç Mekan Süs Bitkileri

75 öğrenci

27.12.2019 Cuma

13:15

Dr.Öğr.Üyesi Ayşen Melda Çolak

205

 

Serin iklim Tahılları

48 öğrenci

28.12.2019 Cumartesi

11:15

Dr. Öğr. Üyesi Nurdoğan TOPAL

205

 

Entomoloji

55 öğrenci

02.01.2020 Perşembe

13:15

Doç. Dr. Şener TARLA

205

 

Tohumluk Bilim ve Teknolojisi

42  öğrenci

03.01.2020 Cuma

14.10

Dr. Öğr. Üyesi Osman Yüksel

205

 

 

Tarla Bitkileri Analiz Yöntemleri

47 öğrenci

04.01.2020 Cumartesi

13:15

Doç.Dr. M.Uğur Yıldırım

203

201

 

Tarla Bitkileri 4. sınıf

 

Ders adı

Sınav Tarihi

 

Sınav Saati

Dersi veren Öğretim üyesi

Sınıflar

Gözetmen

Çayır Mera Yönetimi

28 öğrenci

23.12.2019 Pazartesi

15.05

Dr. Öğr. Üyesi Osman Yüksel

201

 

Yemeklik Dane Baklagiller

36 öğrenci

24.12.2019 Salı

15:05

Dr. Öğr. Üyesi Nurdoğan Topal

201

 

Tarımsal Kıymet takdiri

31 öğrenci

25.12.2019 Çarşamba

15:05

Prof.Dr.Ercüment Osman Sarıhan

205

 

Bitki Biyoteknolojisi

22 öğrenci

26.12.2019    Perşembe

11:25

Doç Dr. Mehmet Uğur Yıldırm

201

 

Tarla Bitkileri Yazım ve sunum teknikleri

54 öğrenci

27.12.2019      Cuma

11.25

Prof.Dr. Ercüment Osman Sarıhan

205

 

Araştırma ve Deneme metotları

8 öğrenci

27.12.2019      Cuma

15.05

Dr. Öğr. Üyesi Nurdoğan Topal

202

 

 

Çevre Bilinci oluşturma ve koruma

73 öğrenci

02.01.2020 Perşembe

15.05

Dr.Öğr.Üyesi Gülcan Tarla

205

 

Soğan Yumrulu Bitkiler

30 öğrenci

 

03.01.2020

Cuma

15:30

Prof.Dr.Ercüment Osman Sarıhan

201

 

Bitirme Çalışması

04.01.2020 Cumartesi

16:30

Bölüm Öğretim Üyeleri

205

204

201

 

Zootekni 1. sınıf

 

 

Ders adı

Sınav Tarihi

 

Sınav Saati

Dersi veren Öğretim üyesi

Sınıflar

Gözetmen

 

 

Ders adı

Sınav Tarihi

 

Sınav Saati

Dersi veren Öğretim üyesi

Sınıflar

Gözetmen

 

Fizik

120 öğrenci

23.12.2019 Pazartesi

09:35

Dr. Öğr. Üyesi Bahdişen Gezer

205

203

201

 

 

Genel Kimya

123 öğrenci

24.12.2019 Salı

09:35

Dr. Öğr. Üyesi Hülya Elmalı Gülbaş

205

203

201

 

 

Yabancı Dil I

111 öğrenci

 

25.12.2019 Çarşamba

10.00

Öğr. Gör. Ceyda Sert

201

205

203

 

 

Atatürk İlke ve İnkılap Tarihi I

122 öğrenci

25.12.2019 Çarşamba

10.00

Öğr.Gör. Murat Soysal

 

 

Türk Dili I

107 öğrenci

25.12.2019 Çarşamba

10.00

Öğr.Gör Gülşah Babacan

 

 

Temel Bilgi Teknolojileri

117 öğrenci

25.12.2019 Çarşamba

10.00

Doç.Dr. Serkan Perkmen

 

 

Botanik

122 öğrenci

27.12.2019 Cuma

09:35

Doç.Dr. Ahmet Kahraman

205

203

201

 

 

Matematik

125 öğrenci

02.01.2020 Perşembe

09.35

Arş.Gör.Dr. Mehtap Lafçı

205

203

201

 

 

Zooloji

139 öğrenci

03.01.2020 Cuma

09.35

Prof.Dr. Ali Nafiz Ekiz

205

203

201

 

 

                                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zootekni 2. sınıf

 

Ders adı

Sınav Tarihi

 

Sınav Saati

Dersi veren Öğretim üyesi

Sınıflar

Gözetmen

İstatistik

92 öğrenci

23.12.2019 Pazartesi

11:25

Prof.Dr. Nuray Şahinler

Öğr.Gör. Buket Çelen

205

201

 

Genetik

5 öğrenci

24.12.2019 Salı

13:15

Prof. Dr. Fatih Çelen

101

 

Çayır Mera ve Yem Bitkileri

8 öğrenci

2512.2019 Çarşamba

15:05

Dr. Öğr. Üyesi Osman Yüksel

101

 

Genel zararlılar

1 öğrenci

 

26.12.2019 Perşembe

11:25

Dr. Öğr. Üyesi Gülcan Tarla

205

 

Genel Tıbbi Aromatik Bitkiler

30 öğrenci

27.12.2019 Cuma

11:25

Doç.Dr. Uğur Yıldırım

205

201

 

 

Toprak Bilimi

35 Kişi

28.12.2019 Cumartesi

10:00

Dr. Öğr. Üyesi Osman Yüksel

201

 

Bahçe Bitkileri

98 öğrenci

02.01.2020 Perşembe

11:25

Doç.Dr. Volkan Okatan

Dr.Öğr.Üyesi Burcu B.Kenanoğlu

205

203

201

 

Hayvancılıkta Mekanizasyon

5 öğrenci

03.01.2020 Cuma

11:25

Prof.Dr. M. Fatih Çelen

205

 

Organik Hayvancılık

 2 öğrenci

04.01.2020 Cumartesi

11:25

Dr. Öğr. Üyesi Sibel Alapala Demirhan

206

 

 

Kültür Mantarı Yetiştiriciliği

46 öğrenci

05.01.2020 Pazar

11:25

Dr. Öğr. Üyesi Ayşen Melda Çolak

205

 

 

Zootekni 3. sınıf

 

Ders adı

Sınav Tarihi

 

Sınav Saati

Dersi veren Öğretim üyesi

Sınıflar

Gözetmen

Hayvancılıkta Projelendirme ve Planlama

2 Öğrenci

23.12.2019 Pazartesi

13:15

Prof.Dr.Nuray Şahinler

102

 

Tarım Ekonomisi

28 öğrenci

24.12.2019 Salı

11:25

Öğr. Gör. Buket Çelen

201

 

Hayvan Hastalıkları ve Sağlık Koruma

5 öğrenci

25.12.2019 Çarşamba

13:15

Dr. Öğr. Üyesi Sibel Alapala Demirhan

102

 

Kanatlı Hayvan Yetiştirme I

26.12.2019 Perşembe

13:15

Prof.Dr. M. Fatih Çelen

102

 

İç Mekan Süs Bitkileri

75 öğrenci

27.12.2019 Cuma

13:15

Dr. Öğr. Üyesi Ayşen Melda Çolak

205

 

Hayvansal Biyoteknoloji

7 öğrenci

28.12.2019 Cumartesi

13:15

Prof.Dr. M. Fatih Çelen

201

 

Mesleki Uygulama

24.12.2019 Salı

16:00

Bölüm öğretim üyeleri

106

 

Üreme Biyolojisi

6 öğrenci

02.01.2020 Perşembe

13:15

Dr. Öğr. Üyesi Sibel Alapala Demirhan

206

 

Hayvan Anatomisi ve Fizyolojisi

4 öğrenci

03.01.2010 Cuma

13:15

Dr. Öğr. Üyesi Sibel Alapala Demirhan

201

 

Hayvan Besleme Biyokimyası

1 öğrenci

05.01.2020 Pazar

13:15

Dr. Öğr. Üyesi Asuman Duru

201

 

Zootekni 4. sınıf

 

Ders adı

Sınav Tarihi

 

Sınav Saati

Dersi veren Öğretim üyesi

Sınıflar

Gözetmen

Yemler Bilgisi ve Teknolojisi

5 öğrenci

23.12.2019 Pazartesi

15:05

Dr.Öğr.Üyesi Asuman Duru

206

 

Küçük Baş Hayvan Yet. II

5 öğrenci

24.12.2019 Salı

15:05

 Dr. Öğr. Üyesi Sibel A. Demirhan

206

 

Hayvan Besleme Fizyolojisi ve Metabolizma

7 öğrenci

25.12.2019 Çarşamba

15.05

Dr. Öğr. Üyesi Asuman Duru

206

 

Süt Teknolojisi

 5 öğrenci

26.12.2019 Perşembe

15:05

Dr. Öğr. Üyesi Sibel Alapala Demirhan

206

 

Kanatlı Hayvan Yetiştirme II

27.12.2019 Cuma

15:05

Prof.Dr. M. Fatih Çelen

206

 

Bitirme Çalışması I

28.12.2019 Cumartesi

15:05

Bölüm Öğretim Üyeleri

201

 

Çevre Bilinci oluşturma ve koruma

73 öğrenci

02.01.2020 Perşembe

15.05

Dr.Öğr.Üyesi Gülcan Tarla

205

 

 

Silo yemler

5 öğrenci

03.01.2010 Cuma

15:05

Dr.Öğr.Üyesi Asuman Duru

206

 

             

 

 

 

 

 


21 Aralık 2019